dul bayan arkadaş bul, dul bayanlar sohbet odaları, dul bayanlarla çet sohbet, dul bayanlarla chat, dul bayanlarla sohbet sitesi

Posted: July 6, 2013 in Uncategorized
Tags:

dul bayan arkadaş bul, dul bayanlar sohbet odaları, dul bayanlarla çet sohbet, dul bayanlarla chat, dul bayanlarla sohbet sitesi

Dul bayanlarla chat sohbet odalarına hoş geldiniz. Dullarla sohbet etmek isteyen evlenmiş boşanmış veya evlenmeden boşanmış olan insanların
dul sohbet yaptığı sitemizde sizlerde yeni dullarla tanışarak sıkı fıkı arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Dul bayanların ve dul erkeklerin katıldıgı odalarda sizinle aynı şehirden birine rastlamanız gayet dogal ve normal olmakla birlikte kendinize göre biri bulmak okadarda zor olmasa gerek diye düşünüyorum. Dulların genelde aradıkları kendileri gibi dul olan evlenip boşanmış olan ve ikinci bahar yaşamak isteyen dullar siteye hergün binlercesi akın etmektedir.
Onları karşılıksız,bırakmadan,zevklerine ortak olabilir dul chat yapabilirsiniz. Dullar genelde olgun insanlardır veya bazılarıda genç olabilir bu normal birşeydir sonuçta ilk evlilikte aşkı arayıp bulamayanlar ikincisinde denemeye kalkarlar.
İkincisindede başarılı olamazlarsa üçüncüsünü deneyenlerde vardır bunlar günümüzde görülmektedir ve ülkenin hemen hemen herkesiminde göze çarpmaktadır.

Dul insanların sohbetine doyum olmaz diye bir söz vardır bilmem bilirmisiniz nedeni ise dullar bu işte biraz eski kulagı kesiklerden lafının ibaresiyle betimlenmiş olsada fazla amatör olduklarını söylenemez.
Dul deyipde geçme derler ya hani o hesap dullar bu işte biraz profesyoneldir çünkü daha önceden bir çok şeyi yaşamış ve görmüş oldukları içindirki hemen herkese inanmaz kanmaz ve aldanmazlar. Olası nedenlere karşı boşanma seviyelerinde artış görülmesi dulları ortaya çıkarmaktadır. Dullarla sohbet etmek okadar zor değildir tek yapmanız gereken nikinizi yazıp sohbete bağlanmanızdır.
İkinci bahar arayan insanlar arasında sadece olgun bayan ve erkekler yok karılarıyla veya kocalarıyla mutlu olamayan evli insanlarda sohbet sitemize katılmaktadırlar. Bir çok bayanın dışardan mutlu göründüğüne kulak asmayın onlarda ilgisiz ve sevgisiz kaldığından çakdırmadanda olsa ufak bir maviboncuk dagıtır bazılarına.Ama anlayamadığımız birşey vardır dul bayanların geneli yaşlanmaktan hoşlanmazlar onlar sürekli genç kalmak genç görünümlü olmak isterler, sitedeki bir takım bayanlardan gözüme çarpan birtakım şeyler var. Evlenmiş boşanmış veya dul kalmış bayanların, kendilerinden yaşca küçük erkeklere karşı ilgi duyduklarını söylesem bu söylediğime inanmamazlık yapmazsınızdır umarım. Nedeni ise olay yaş muhabbeti olmadığıdır çünkü biraz ilgi ve sevgi gösterdiğinizde ki zannediyorum sevgiye aç olduklarından tıpkı kana susamış vampirler gibi düşünün biraz sevgi ve ilgi gösterdiğinizde yelkenlerini indiren kaptanlar gibi aradaki yaş farkını unutup giderler.
Sitemizi ziyaret eden binlerce dul bay ve bayanlarla ücretsiz BEDAVA Sohbet etmek için

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s